KONST / Litografier / Färglitografi 15286461
nr 1528 6461
Shoichi Hasegawa
(f. 1929), Japan
Signerad, numrerad 16/25. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x78 cm
Shoichi Hasegawa, föddes 1929 i Yaiz i Japan, japansk grafiker och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:23:24
20/3 17:51:44
Shoichi Hasegawa
Läs mer om Shoichi Hasegawa